Балабас Андрій Сергійович
 
.

Міжнародний освітній освітній форум «Нова освіта 2020: в фокусі технології майбутнього»

27 лист. 2020
Долучайтеся до міжнародної освітньої спільноти і сучасного вчительсва! ОНЛАЙН! Не пропусти подію!

10–11 грудня 2020 року відбудеться наймасштабніша освітня подія в Україні — The 5th International Forum “NewEdu-2020: Tech Future in Focus”! Форум вперше пройде у віртуальному форматі! 

 

Мета заходу — створення простору нового мислення серед освітянської спільноти на засадах глобальних викликів суспільства, сучасних принципів осмислення майбутнього і місцевих технологічних трендів.

 

Протягом двох днів форуму учасники події зможуть ознайомитися з провідними ідеями й тенденціями в світовій освітній сфері, а також дізнатися від наших закордонних спікерів, як COVID-19 вплинув на освіту в різних країнах. На різноманітних івентах відвідувачі отримають відповіді на питання щодо впровадження сучасних технологій у навчання та розвитку м’яких навичок; прокачають власні скілзи з тренером від компанії Google та дізнаються про рецепти успішного життя та ефективної роботи від експертів. Міжнародний форум включатиме в себе: дискусійні панелі, тематичні круглі столи, нетворкінг, презентації від партнерів, онлайн-виставку компаній-партнерів.

 

Спікерами форуму стануть відомі експерти й діячі освіти з України та з-за кордону (Фінляндії, Данії, Литви, США, Ізраїлю, Естонії, Швейцарії, та ін). 

 

Учасники The 5th International Forum “NewEdu-2020: Tech Future in Focus” викладачі закладів освіти різних рівнів, батьки, тренери неформальної освіти з різних міст та областей нашої держави. 

 

“NewEdu” — це унікальна можливість об’єднати зусилля для майбутнього розвитку. Якщо ви працюєте у системі освіти й хочете прокачати свої навички, поспілкуватися з колегами, освоїти новітні міжнародні практики й сучасні технології, долучитися до міжнародних проєктів — реєструйтесь вже зараз! 

 

Детальніше про NewEdu та реєстрацію читайте на сайті newedu.it-kharkov.net

 

Форум відбудеться 10–11 грудня 2020 року в онлайн-форматі. 

За детальною інформацією звертайтесь:

[email protected]

Тетяна Левченко

+38 (050) 680-68-16, +38 (093) 827-19-74

Новини


3 серп. 2021
Увага! Зміна домену для Львівської області
В зв'язку з деактивацією домену lvivedu.com всі сайти переведено на домен lvivedu.net

13 квіт. 2021
Документи Word загроза для Вашого Сайту!
Чому із сайтів не скачуються документи Word?

11 лют. 2021
Зміни в тарифних планах Класної Оцінки
Шановні друзі! Ми вдячні всім вам за співпрацю, і те, що ви залишаєтеся прихільниками вітчизняних систем інформатизації навчального процесу.

Всі новини