ВУЗ ШАГ
 
Балабас Андрій Сергійович
 
.

"Класна Оцінка" на виставці "Сучасні заклади освіти - 2015"

8 бер. 2015
В рамках VI Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2015" 12 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться презентація проекту "Класна Оцінка".

Тема презентації - «Проект «Класна Оцінка»: розробка та впровадження електронної платформи для реалізації доступної дистанційної освіти та інформатизації діяльності установ освіти як на рівні окремого закладу, так і регіону в цілому».

Місце проведення - Конференц–зал № 1 - (ЮН-ПРЕС - Медіа-зал). Час проведення - 12:10 - 12:50.

Проводить: Зайцев Віталій Єгорійович, проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Доповідачі: Красоха Ксенія Миколаївна, провідний інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Морозов Дмитро Сергійович, аспірант Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Музика Андрій Валерійович, інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Питання, що обговорюватимуться: презентація можливостей системи для використання в закладах освіти та в системі управління освітою, обговорення результатів впровадження системи на прикладі роботи освітнього порталу Дніпропетровської області.

Цільова аудиторія: керівники управлінь/департаментів освіти, методичних центрів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів освіти, а також викладачі і відвідувачі виставки.

Запрошуємо всіх - у вас буде можливість ознайомитися з можливостями проекту і задати запитання.

 

Новини


10 квіт. 2020
Житомирська область приєдналася до сузір'я порталів "Класної Оцінки"!
У сузір'ї "Класна Оцінка" - поповнення. З'явилася нова зірка серед інших регіональних порталів - Освітній портал Житомирської області.

11 бер. 2020
Портал "Класна Оцінка" в періоди карантину
Шановні друзі! В період карантину сайт вашого навчального закладу - якщо він створений на "Класній Оцінці" - може стати системою для дистанційного навчання!

10 лют. 2020
Важливо! Щодо оплати послуг на "Класній Оцінці"!
Ідентифікація платежу за обраний пакет при оплаті через банк або по реквізитах проводиться за номером рахунку!

Всі новини