Балабас Андрій Сергійович
 
.

"Класна Оцінка" на виставці "Сучасні заклади освіти - 2015"

8 бер. 2015
В рамках VI Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2015" 12 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться презентація проекту "Класна Оцінка".

Тема презентації - «Проект «Класна Оцінка»: розробка та впровадження електронної платформи для реалізації доступної дистанційної освіти та інформатизації діяльності установ освіти як на рівні окремого закладу, так і регіону в цілому».

Місце проведення - Конференц–зал № 1 - (ЮН-ПРЕС - Медіа-зал). Час проведення - 12:10 - 12:50.

Проводить: Зайцев Віталій Єгорійович, проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Доповідачі: Красоха Ксенія Миколаївна, провідний інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Морозов Дмитро Сергійович, аспірант Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Музика Андрій Валерійович, інженер Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Питання, що обговорюватимуться: презентація можливостей системи для використання в закладах освіти та в системі управління освітою, обговорення результатів впровадження системи на прикладі роботи освітнього порталу Дніпропетровської області.

Цільова аудиторія: керівники управлінь/департаментів освіти, методичних центрів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів освіти, а також викладачі і відвідувачі виставки.

Запрошуємо всіх - у вас буде можливість ознайомитися з можливостями проекту і задати запитання.

 

Новини


26 лист. 2019
Звернення команди Класна оцінка
Звернення команди Класна оцінка

11 лист. 2019
Звернення команди Класна оцінка
Важливі новини, щодо подальшої роботи порталу Класна оцінка

16 жовт. 2019
Пробне ЗНО-2020: дати реєстрації та тестування
Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

15 жовт. 2019
Наталія Кідалова - найкращий вчитель України
Премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила цьогорічного переможця. Найкращим учителем України стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23.

3 лип. 2019
Нові етапи "Класної Оцінки"
На порталі нові цифри.

22 бер. 2019
Как мотивировать себя продолжать учить английский язык?
5 практических советов от преподавателей онлайн-школы «Мультиглот»

Всі новини